» Cep Telefonları

Türk Telekom Motorola Xoom Tablet Özellikleri

Yazı 01 Temmuz 2011 tarihinde eklendi. |
Reklamlar

Reklamlar

36 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri, tüm vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 55 TL ödeyerek Motorola XOOM sahibi olabilecek. 36 x 55TL = 1980TL.
24 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri, tüm vergiler dahil 24 ay boyunca aylık 79 TL ödeyerek Motorola XOOM’u satın alabilecek. 24 x 79TL = 1896TL.
14 Haziran 2011 itibariyle başlayan kampanyanın bitiş tarihi ise 30 Eylül 2011. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom ofislerine ve bayilere başvurmak yeterli.

Google Android 3.0 platformunu kullanan ilk cihaz

  • Google Android™ 3.0 (Honeycomb) platformunu kullanan ilk cihaz olan Motorola XOOM’da
  • 1GHz çift çekirdekli işlemci,
  • 32 GB bellek,
  • 1 GB RAM bulunuyor.
  • Ön ve arka yüzde iki ayrı kamera, gerçek çoklu işlem fonksiyonu ve 10.1 inçlik geniş HD ekran Xoom’un öne çıkan özellikleri arasında.
  • 10.1 inç büyüklüğünde ve 1280×800’lük HD geniş ekranı var.
  • XOOM’un arkasında yer alan 5 MP’lik kamera HD kalitesinde video çekimi yapabilirken, ön taraftaki 2 MP’lik kamerası da video sohbet yapmak için kullanılabilir.

Taahhüt sürem dolmadan hattımı kapatmak veya kampanyadan ayrılmak istersem ceza öder miyim? Bunu da sizin için öğrendik. Bakalım Türk Telekomun sitesinde bununla ilgili ne yazıyor.?

a. Şayet Ürün’e ilişkin herhangi bir taksit ödemesi yapılmadı ise piyasa bedeli olarak belirtilen 2.000 TL’nin tamamı, (Ürün’ün Piyasa Bedeli ile Kampanya’ya Özel Toplam Bedel arasındaki fark, kampanya ceza bedeli olarak fatura edilmek ve bu ceza bedeli üzerinden hesaplanacak KDV ve ÖİV de ilave edilmek suretiyle.);
b. Abone’nin Ürün’e ilişkin olarak ödemesini yaptığı taksitler söz konusu ise bu durumda piyasa bedelinden ödemesi yapılan taksit tutarının çıkarılmasıyla elde edilen meblağ, (Ürün’ün Piyasa Bedeli ile Kampanya’ya Özel Toplam Bedel arasındaki fark, kampanya ceza bedeli olarak fatura edilmek ve bu ceza bedeli üzerinden hesaplanacak KDV ve ÖİV de ilave edilmek suretiyle.);
Abone’den tahsil edilecektir.

Motorola Xoom Resimleri:

Yorum Ekleyebilirsiniz...

+ = Gönder


nuri dizisi oyuncuları öykü çelik samsung trevi muhteşem yüzyıl oyuncuları simektan izle karakol oyuncuları Kurşun Bilal Oyuncuları