» Bilgisayar, Bilinmesi Gerekenler

Shockwave flash hatası çözümü

Yazı 18 Ocak 2013 tarihinde eklendi. |
Reklamlar

Reklamlar

Shockwave flash hatası genellikle google ait chrome web tarayıcısında oluşan bir sorundur.Bu hatayı çözümü için;
1-Chrome’nin yeni sürümünü indirip güncelleştirmelerini yapabilirsiniz.
2-Eklentiler kısmından shockwave 2 tane ise yani 2 tane güncelme yüklenmişse 1 ini kaldırın bunun için seçenekler/gelişmiş seçenekler/eklentiler/eklentileri devre dışı bırak yolunu takip edin.
3-Altta linkini verdiğim NPSWF32.dll dosyasını rar’dan çıkart ve PC’nde C/WİNDOWS/System32/Macromed/Flash içine at ve değişime onay ver..
Flash dosyaların açılmasını sağlayan bu NPSWF32.dll dosyası Adobe Flash player in en güncel sürümüne ait olup; Flash işini gören dosyadır..
http://www.mediafire.com/?a65n1bo1y4oag1r
4- Birde Flash’ıYourUnistaller ile tamamen sil (regedit kayıt yolları ile) ve Chrome veya Firefox portable kur> http://www.chip.com.tr/blog/turhill/firefox-portable-flash-ve-wmp-eklentili-guncel_5863.html birde bu şekilde deneyin.
5-Son olarakta bildiğim kadarıyla google bu hatanın sıklığı nedeni ile bir daha tekrarlanmaması için yeni güncellemeler geliştiriyor.1 Yorum Eklendi to Shockwave flash hatası çözümü

Fenerbahçeli dedi ki:

Harbiden Shockwave flash hatası çok kötü oluyor

Yorum Ekleyebilirsiniz...

+ = Gönder


nuri dizisi oyuncuları öykü çelik samsung trevi muhteşem yüzyıl oyuncuları simektan izle karakol oyuncuları Kurşun Bilal Oyuncuları