» Dizi İzle

Ezel Dizisi Nasıl Bitecek?

Yazı 04 Mayıs 2011 tarihinde eklendi. |
Reklamlar

Reklamlar

Ezel Dizisi Nasıl Bitecek?
İşte Birkaç senaryo:

Eyşan’ın boğazına sarılan ama başarısız olan Cengiz, Eyşan’ı ’a kaptırmanın ve yenilmenin verdiği hezeyanla bu sefer öldürür Eyşan’ı? Ezel de Cengiz’i öldürünce Ali ve Ezel el ele diziyi sonlandırır.

İzlediğimiz 70 Bölüm Ömer ve Dayı’nın kafalarında oynattıkları bir “intikam oyunundan” ibarettir aslında. Finalde Ömer ve Dayı hapisten çıkarlar ve intikam başlar. Tek farkla; kafalarında oynattıkları oyunda yaptıkları hataları, masumların ölmesi ve yanlış hamle hatalarını tekrarlamayarak.

Ezel, Eyşan, Ali ve Cengiz, bir plan yaparak Kıbrıs’a gider. Dördü bir arabaya binerler ve uçurumdan atarlar kendilerini! Böylece dizi, başladığı yerde Kıbrıs’ta biter.

Ömer aslında gerçekten öldü. Ezel, Ömer’in arkadaşıydı. Ömer hikayesini Ezel’e anlattı. Ezel intikam için yetişti. Ama hafıza kaybı geçirdi ve Dayı onun Ömer olduğunu söyledi.

Ömer hapiste idam edilmek üzere? İdam edilmeden bu rüyayı görüyor ve kaçıyor hapisten. İntikama başlıyor. Finalde Ezel yeni Dayı olur.

GÖZLER ’DA

İyiler cephesindeki ikinci kayıp üzerine; seyirciler Ezel’in önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan bölümünde Temmuz’un öldürüleceğini tahmin ediyor. Diğer tahmin ise Kenan Birkan!

Yorum Ekleyebilirsiniz...

+ = Gönder


nuri dizisi oyuncuları öykü çelik samsung trevi muhteşem yüzyıl oyuncuları simektan izle karakol oyuncuları Kurşun Bilal Oyuncuları